Вовняні ковдри виготовляють у вигляді пледа або простьобаних, в чохлі. Для щоденного використання вовняну ковдру в чохлі краще, так як за ним простіше доглядати. Так як для того що б ковдру з натуральної вовни не втрачало своїх унікальних якостей, його не можна прати і прасувати. Дозволена тільки суха чистка.
Купити вовняну ковдру необхідно в тому випадку, якщо Ви сильно мерзнете, часто страждаєте безсонням або страждайте від болів в спині. Адже цілющі якості натуральної вовни цінувалися і застосовувалися здавна, особливо при захворюваннях суглобів, при ревматизмі, подагрі і остеохондрозі. Натуральна вовна благотворно діє на нервову систему, заспокоює і знімає напругу, полегшує болі при мігрені.
З якої вовни вибрати ковдру:
- Ковдра з овечої вовни найдоступніші за ціною, вони щільні, об'ємні і м'які, середньої тяжкості.
- Ковдра з верблюжої вовни довговічніші, набагато легше і тепліше. Завдяки великому вмісту ланоліну верблюжа шерсть особливо корисна і має протизапальні властивості.
- Стьобані ковдри з вовни лами зустрічаються не часто, зазвичай їх виготовляють у вигляді пледів або вовною назовні. Вовна лами тонка, майже невагома, але дуже тепла і довго не злежується.
- При виборі стьобаного вовняного ковдри особливу увагу варто звернути на чохол. Адже чим він щільніше, тим менше ймовірність, що волокна шерсті виб'ються назовні. Найякісніші чохли шиють з натуральної бавовняної тканини, з плетінням тик або сатин. Більш прості і доступні за ціною ковдри шиє в чохлі з мікрофібри або бязі.
Як зберігати ковдру з вовни?
Зберігати вовняне одягнуло необхідно з особливою дбайливістю, адже воно може постраждати від молі і вогкості. Виберіть сухе приміщення для зберігання, ковдру помістіть в просторий поліетиленовою чохол, заздалегідь покладіть всередину кошти від молі. Для того щоб вовняну ковдру служило Вам довго, його необхідно як мінімум два рази на рік провітрювати.
У нашому интерне магазини Ви можете купити вовняну ковдру різної щільності, складу і розміру. Всі товари якісні і виготовлені надійними виробниками.