Існує висловлювання, що красива і чиста кухня - це «обличчя» хазяйки будинку. Але ніякий порядок і чистий посуд не приховають старі фасади і подряпану стільницю. Рано чи пізно потрібно замовити і купити нову кухню.
Кухні: мода 2020
Все частіше планування квартир об'єднує кухню і суміжну кімнату, тому вже не можна обійтися банальними тумбами і шафками. Сучасна кухня має бути функціональною, стильною і дивувати гостей. Згідно з останніми тенденціями модний інтер'єр має бути:
Лаконічний. Нічого зайвого, багато простору і світла. Все більшу популярність набирає хай-тек, мінімалізм і лофт. А найгармонійніші кухні оформлені в скандинавському стилі, з використанням натуральних матеріалів.
Максимальна функціональність і практичність. Усі модулі мають бути задіяні. Ніякого зайвого декору і «бабусиних» фіранок.
Вбудована техніка. Таким чином сховати можна все і холодильник, і мікрохвильову піч
Відмова від верхніх ящиків або навпаки модулі з антресолями до стелі
Тонкі стільниці з керамогранита або натурального каменю
Матові забарвлення
Підсвічування
Проста форма фасадів
Відсутність ручок або їх вибір за принципом «чим менше, тим краще»
Эко-дизайн із застосуванням природних відтінків і матеріалів (столи з дерева, льняна скатертина, живі рослини в горщиках, декор з глини або металу)
Який колір кухні практичний?
На грамотний вибір кольору повинні впливати не лише особисті переваги, але і розташування вікон, планування приміщення і головне, як часто ви готові прибирати і мити фасади.
Основні раді дизайнерів з вибору кольору для кухни:
Не використати більше двох кольорів
Для невеликого приміщення ідеальне однотонне забарвлення
Яскраві меблі поєднуються з нейтральними стінами і навпаки
Світлі відтінки зорово розширять простори
Самий практичний колір на кухні – білий, на нім не видно краплі і сліди від пальців. Потім слідує молочний, пісочний і беж.
Чому модульні кухні дешевші?
Будь-які меблі, виготовлені по індивідуальних розмірах, будуть мінімум на 20-30% дорожче за фабричну. Нехай вас не бентежить доступна ціна на модульні кухні, вони виконані з таких же якісних матеріалів, як і гарнітури на замовлення. Але для їх виробництва не використовують дорогі дизайн проекти і усі розміри стандартні. Але при цьому елементів на вибір так багато, що можна підібрати будь-яку довжину з урахуванням геометрії приміщення.
Поширені типи планування:
Пряма або лінійна. Простий варіант, при якому уся робоча зона розташована уздовж однієї стіни.
Кутова. Підходить для невеликих квадратних приміщень.
П-образна. Такий варіант для великих кімнат або при поєднаному плануванні з вітальнею.
Острівна. Ідеальний вибір для квартир-студій. Робоча зона частково винесена вперед за рахунок створення «острівця» з тумб. Зручна при експлуатації і додатково з'являється ще одна обідня зона, яка комплектується барными стільцями.
Відеоогляд: як не помилитися при створенні дизайну маленької кухні